Kim jestem?

Z tej strony Agnieszka Nieradka.

Możesz nazwać mnie przedsiębiorcą, dietetykiem, twórcą Pluszektorium, modelką, freelancerem czy wariatem głodnym sportowej adrenaliny. Nadal nie będzie to pełny opis.

Nie będę chwalić się swoją przedsiębiorczością od piątego roku życia – nawet jeśli to prawda, to i tak było to sprzedawanie muszli przed plażą. Pierwszą poważną pracę zaczęłam w wieku lat 17 i były to prace z typu uczących życia. Bardziej świadomą ścieżkę rozpoczęłam w wieku 21 lat, będąc jeszcze studentką dietetyki – od doradztwa żywieniowego. Jednak to dwa lata później rozpoczęłam życie i biznes na nowo, tworząc nieustanny głód poszukiwania wyzwań. I tak jest do dzisiaj.

Co mnie wyróżnia?

  • ciekawość
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • frajda z wykonywanych zadań
  • brak strachu przed wyzwaniami
  • głód adrenaliny

Chętniej zamieszkam w domku na wodzie/ kółkach / drzewie, niż w wielkiej i umeblowanej rezydencji. Świadomie nie definiuję gdzie chcę być za 5 lat – wiem tylko, jakie uczucia mają mi towarzyszyć. Zmiany to nauka, z której nie chcę rezygnować.

Szalenie wciąga mnie adrenalina – szukam jej w windsurfingu, wakeboardzie czy snowboardzie. Na co dzień frajdę sprawia mi poszukiwanie „smaczków” w życiu – poprzez próbowanie nowych potraw w restauracjach, gotowanie, odkrywanie nietuzinkowych miejsc i zakamarków, czy też szukając nieszablonowych rozwiązań.

Jestem osobą, której będą świecić się oczy z radości, kiedy będę mogła pokazać ci dane miasto swoimi oczami lub ugotować ci obiad.

W biznesie poszukuję emocji, adrenaliny i wyzwań. Dostarczają mi prezentacje, akcje marketingowe, pitch. Ciągle się uczę i z dnia na dzień staram się wiedzieć więcej – dokładny opis moich kompetencji znajdziesz w zakładce CV.